Beton Barbekü

Anasayfa » Beton Barbekü
logo
AKTAŞ Karo'nun 40 yıllık tecrübesinden faydalanın sınıfında birinci ürünler ile tanışın.

Beton Barbekü

Hazır Portatif Beton Barbekü
Şömine Barbekü
İncele İncele

Hazır Barbekü

Hazır barbekü ürünümüz portatif ve kurulumu kolay ürünlerdir, firmamız tarafından üretimi bulunan ürünlerimizi dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz veya bizler tarafından kurulumunu talep edebilirsiniz.
Bölgenize anahtar dahil kurulum ücreti ve sevk ücreti konusunda daha kapsamlı ve detaylı bilgi almak için bizleri (0212) 951 06 55 sabit hattan ulaşabilirsiniz.
Hazır barbekü ürünlerimiz sürekli stoklarımızda bulunup siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet vermekteyiz.

Hazır barbeküler genellikle bahçe ve giriş katlarda bulunan kısımlara kurulumu yapılmaktadır, kapalı çatılı olan bölgelerde lütfen bilgi almadan fiyatlara tabi kalmayınız. Kapalı mekanlarda her işin bir ustası olduğu gibi çatıları , çatıcılar açıp tekrar kurulum bittikten sonra çatıcılar çatı izolasyon malzemesi ile kesinlikle kapatmaktadır. Kapalı mekanlarda bu konulara dikkat edilmez ise bacanın yanması ve binanın yanması söz konusu olabilir, bu sebep ile işinde uzman sektörde yıllarını vermiş firma olarak her zaman yanınızda ve adresimizdeyiz.

Etiket: Bahçe hazır barbekürler, hazır barbeküler, hazır barbekü modelleri, beton hazır barbekü, teras barbekübalkon barbekü fiyatları , taş barbekü , doğal taş barbekü modelleri

Hazır Barbekü

Beton Barbekü fiyatları  ve Hazır barbekü fiyatları

BETONU SEVGİYLE BULUŞTURAN 40 YILLIK TECRÜBE!